O nas

Projektanci

Projektanci są fundamentem naszego zespołu – zdolni, z doświadczeniem i głowami pełnymi pomysłów. Gwarantują idealne przeniesienie charakteru Twojej firmy do projektu stoiska.

Fachowcy i wytwórcy

Zespół wyspecjalizowanych fachowców, speców od obróbki każdego materiału czuwa nad tym, aby projekty stworzone przez projektantów były przeniesione do świata rzeczywistego w jak najlepszy sposób.

Montażyści

Złożenie stoiska w całość to często nie lada wyzwanie. Tutaj sprawdza się fantastyczny zespół montażystów, który sprawnie i dokładnie montuje Twoje stoisko.

Biuro i managerowie

Bez naszego dzielnego zespołu w biurze nic by się nie udało. Od kontaktu z Tobą po załatwianie wszelkich formalności  i wiele innych. Często niewidoczni, ale ich praca ma kluczowe znaczenie dla naszej organizacji.

 

Nasza historia

Firma Excellent Expo pojawiła się na rynku w 2013 roku. Przez lata funkcjonowała głownie w branży wystawienniczej. Dynamiczny rozwój i sukces zapewnił jej właściciel a zarazem założyciel, a to dzięki ogromnej wiedzy, pracowitości i biegłości w zakresie targów.

Początki nie były proste. Praca nad wieloma projektami w pojedynkę, mimo doświadczenia, to potężne wyznanie wymagające nie lada odwagi.

Dziś Jakub swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami dzieli się ze swoimi pracownikami co pozwala na ciągły rozwój i wzrost na arenie międzynarodowej.

Obecnie siedziba firmy znajduje się w Swarzędzu przy ul. Nowowiejskiej 55.

Nasz zespół

Excellent Expo tworzy młody i prężnie rozwijający się zespół. Budujemy naszą markę zarówno w branży wystawienniczej jak i budowlanej.

Jesteśmy specjalistami w zakresie kompleksowej zabudowy stoisk targowych na największych halach eventowych nie tylko w Polsce ale także w całej Europie. Wspieramy naszych klientów w całym procesie od tworzenia projektu aż po rozpoczęcie imprezy.

Od 2020 roku poszerzyliśmy zakres działalności o profesjonalne usługi remontowo-budowlane oraz modernizacyjne.
Oferujemy kompleksową obsługą oraz wykonawstwo inwestycji budowlanych zarówno komercyjnych jak i prywatnych. Zatrudniamy solidnych fachowców, dzięki którym możemy pochwalić się terminowością oraz dokładnością.

Współpracujemy z wieloma rozpoznawalnymi markami oraz ważnymi instytucjami: Skoda, Porsche, Adobe,De Walt, Volkswagen, Santander Bank, Vietnam Government, China Government, Bangladesh Government.

Wkładamy serce i duszę w naszą pracę, aby przewyższyć wszelkie oczekiwania naszych Klientów.

Film o nas

Masz pytania? Chcesz rozpocząć współpracę z nami?

Zapraszamy do kontaktu!