O nas

Projektanci

Projektanci są fundamentem naszego zespołu – zdolni, z doświadczeniem i głowami pełnymi pomysłów. Gwarantują idealne przeniesienie charakteru Twojej firmy do projektu stoiska.

Fachowcy i wytwórcy

Zespół wyspecjalizowanych fachowców, speców od obróbki każdego materiału czuwa nad tym, aby projekty stworzone przez projektantów były przeniesione do świata rzeczywistego w jak najlepszy sposób.

Montażyści

Złożenie stoiska w całość to często nie lada wyzwanie. Tutaj sprawdza się fantastyczny zespół montażystów, który sprawnie i dokładnie montuje Twoje stoisko.

Biuro i managerowie

Bez naszego dzielnego zespołu w biurze nic by się nie udało. Od kontaktu z Tobą po załatwianie wszelkich formalności  i wiele innych. Często niewidoczni, ale ich praca ma kluczowe znaczenie dla naszej organizacji.

 

Nasza historia

Jesteśmy młodym zespołem, który jednak posiada duże doświadczenie. Mieścimy się w jednym z największych polskich miast – Poznaniu, jednak nasze produkty docierają w najdalsze zakątki świata.

 

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji do tego co robią. Tworzenie stoisk targowych jest nie tylko naszą pracą, ale również pasją. Dzięki temu przykładamy się szczególnie uważnie do każdego zamówienia i zawsze szukamy niestandardowych rozwiązań. Znamy dobrze branżę i światowe trendy, wiemy też jak przekuć obecność na targach w sukces finansowy Twojej firmy.

Naszym celem jest doskonałość – stąd pochodzi nazwa naszej firmy – Excellent Expo.

Film o nas

Masz pytania? Chcesz rozpocząć współpracę z nami?

Zapraszamy do kontaktu!